Poziv udruženjima gradjana za prijavljivanje za projekat „Inicijativa za socijalnu dimenziju evropskih integracija“

Kursna lista

Đuro Borbelj osvojio zlato na Prvenstvu Vojvodine

Sreda, 11. jul 2018 god. | SPORT

13362

Na stadionu “Karađorđe” održano je otvoreno prvenstvo Vojvodine u atletici za seniore. U društvu najboljih atletičara i atletičarki iz pokrajine bili su i članovi AK ”Apatin” koji su nastupili sa četiri takmičara i osvojili dve medalje. Svoju odličnu formu još jednom je potvrdio je Apatinac Đuro Borbelj i osvojio zlatnu medalju i tako postao prvak Vojvodine u disciplini na 3000metara. U istoj disciplini apatinski klub osvojio je zahvaljujući Miroslavu Pešiću treće mesto i bronzanu medalju, dok je takođe u disciplini na 3000 metara u konkurenciji seniora Živa Vijoglavin bio četvrti. U konkurenciji dama za apatinski klub nastupila je Jovana Rašković.