Danas u Prigrevici folklorno veče u znaku prijateljstva Srba iz Makedonije i Srbije

DANIJELA OBRADOVIĆ: UVOĐENJEM PROFESIONALNIH PREDSTAVA, MINI POZORIŠNI FESTIVAL U APATINU OVE GODINE JOŠ KVALITETNIJI

SPORTSKI SAVEZ OPŠTINE APATIN OBEZBEDIO SREDSTVA ZA USAVRŠAVANJE 4 TRENERA IZ APATINA

Rezultati sportskih susreta proteklog vikenda

Ponedeljak, 12. mart 2018 god. | SPORT

12466

MLADOST OSTVARILA TRIJUMF NAD IMENJAKOM

Na gostovanju u Bačkom Petrovcu,Mladost iz Apatina ostvarila je trijumf  protivim imenjaka sa rezultatom 3:0. Bio je to susret 16. Kola Vojvođanske lige Sever, a golove za Mladost postigli su Divjak u 4., Marin u 46. i Mandić u 65. minutu susreta.U sledećem kolu Mladost je domaćin ekipi Sloge iz Čonoplje koja je savladala Zadrugar sa 4:0, i pre početka prolećnog dela sezone Sloga je važila za apsolutnog favorita, ali nakon ovakvog izdanja igrača Mladosti sasvim je izvesno da će susret biti krajnje neizvestan.

FUTSAL LIGA VOJVODINE:APATIN-SRBOBRAN NEREŠENO

Susret između Futsal Apa Apatin i Srbobrana,završio je nerešenim rezultatom 5:5, pa za preostala dva boda ima obostranog žaljenja.Od Apatinaca se očekivala pobeda,ali su Srbobranci opravdali svoje mesto na Futsal ligi Vojvodine,pri vrhu tabele.Nakon ovog 13. kola Apatinci su u sredini tabele, a u sledećem gostuju u Kačarevu ekipi Kraljevićevo.

PRIGREVAČKO BRATSTVO 1946 ODNELO POBEDU

Prigrevačko Bratstvo 1946,odnelo je pobedu u premijernom kolu prolećnog dela sezone Srpske lige Vojvodina, protiv subotičke Bačke 1901.Veoma težak ali ne rezultatski neizvesan susret,završio se golom odluke u 41.minutu od strane  Nenada Bursaća uz pomoć Švelje i Makara.

KOŠARKAŠI DUNAVA OSVOJILI ZNAČAJNE BODOVE

Košarkaši Dunava uspeli su da osvoje značajne bodove u borbi za opstanak u Prvoj ligi nakon što su pobedili pančevački Kris Kros sa 65:57, po četvrtinama 13:15, 20:17, 13:19 i 19:6.Apatinci su valjano namučili svoje navijače, jer su u prve tri četvrtine igrali promenjivo, pa su gosti u samu završnicu ušli sa realnim izgledima da ostvare pobedu. Ipak, bodovi su ostali u Apatinu zahvaljujući dobroj igri u poslednjih 10 minuta kada su Pančevci postigli samo šest poena.U sledećem, 21. kolu Dunav gostuje Hajduku iz Kule.

APATINSKIM KUGLAŠIMA NEMA PREMCA

Apatinski kuglaši su u nedelju gostovali u Zrenjaninu ,koji im je predstavljao jedan od bitih stepenika ka Super ligi.Apatinci su domaći  Banat pobedili sa razlikom od 109 čunjeva.Kao najbolji u timu Apatina, ponovo se pokazao  Strahinja Jovanić sa 600 čunjeva,dok ga je verno pratio Mile Vuletić sa 589 čunjeva .
Uredio: Jovana Cvetićanin